01/05/2020
Hledáme na náš penzion šikovné kolegy/kolegyně

Nabízíme pracovní příležitosti pro samostatné kuchaře, pomocníky v kuchyni, pokojské, číšníky/servírky nebo pro barový personál, pro pomocné práce v našem penzionu Kraličák v Hynčicích pod Sušinou, a to od poloviny prosince 2020 do konce března 2021 (ukončení bude podle termínu ukončení lyžařské sezony a pobytů).

Požadujeme: férové jednání, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, vstřícnost, časovou flexibilitu, praxe v oboru výhodou, není však podmínkou.
Nabízíme: odpovídající ohodnocení, možnost vlastní seberealizace, možnost dohody na směnách, možnost zvýhodněného ubytování v místě, stravování, benefit a další po dohodě.


Nabídky, životopisy či dotazy, včetně telefonického kontaktu, zasílejte na email: ubytovani@mujkralicak.cz a na jarda.hanel@mujkralicak.cz .

Spojíme se s Vámi!

01/05/2020
Nabízíme pracovní příležitost pro recepční na zimu 2020/2021

Nabízíme pracovní příležitost pro šikovné recepční na ubytovacím zařízení v chatě Erlina v Hynčicích pod Sušinou, a to nejpozději od poloviny prosince 2020 do konce března 2021 (ukončení podle termínů pobytů v březnu, může být i dříve).

Požadujeme: férové jednání, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, vstřícnost, časovou flexibilitu, praxe v oboru výhodou, ale není však podmínkou.
Nabízíme: odpovídající ohodnocení, možnost dohody na směnách, možnost zvýhodněného ubytování v místě, stravování a další benefity po dohodě.

Nabídky, životopisy či dotazy, včetně telefonického kontaktu, zasílejte na email: ubytovani@mujkralicak.cz.

Spojíme se s Vámi!

01/05/2020
Hledáme pracovníky na zimní sezonu 2020/2021

Nabízíme pracovní příležitosti pro kuchaře, pomocníky v kuchyni, pokojské, číšníky/servírky nebo pro barový personál, pro pomocné práce v našem penzionu Kraličák v Hynčicích pod Sušinou, na chatě Erlina v Hynčicích pod Sušinou, v párty stanu ve Stříbrnicích, a to nejpozději od poloviny prosince 2020 do konce března 2021 (dle trvání zimní sezony a lyžování).

Požadujeme: férové jednání, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, vstřícnost, časovou flexibilitu, praxe v oboru výhodou, není však podmínkou.
Nabízíme: odpovídající ohodnocení, možnost vlastní seberealizace, možnost dohody na směnách, možnost zvýhodněného ubytování v místě, benefity a další po dohodě.


Nabídky, životopisy či dotazy, včetně telefonického kontaktu, zasílejte na email: ubytovani@mujkralicak.cz nebo jarda.hanel@mujkralicak.cz

Spojíme se s Vámi!

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů

Copyright

Penzion Kraličák © 2021

Ozvěte se nám

rezervace@mujkralicak.cz
+420 603 476 894
(pouze v době PO-PÁ 9:00-16:00hod)
Hynčice pod Sušinou č.p.123
788 32 Staré Město
GPS 50.165345, 16.891054Navštivte takéVyvinuto a provozováno s WhiteWolf